ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99,

ZSP Lesznowola - szkoła z sercem

ZSP Lesznowola - szkoła z sercem

 

Na przełomie września i października w naszej szkole prowadziliśmy zbiórkę do puszek na najdroższy lek świata dla Lenki Mazur. Dziewczynka cierpi na SMA3, a koszt leku to 9,5 mln zł. Cieszymy się, że nasz symboliczny grosz zasilił konto Lenki. Zebraliśmy 5 300 zł.

Rodzice dziewczynki serdecznie dziękują Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Pracownikom a przede wszystkim Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie i każdy grosz.

Kwota do zebrania jest ogromna, dlatego prowadzonych jest nadal wiele akcji mających na celu zasilenie konta Lenki oraz nagłośnienie zbiórki.

Zostaliśmy nominowani do akcji #SercaLenki. Wyzwanie przyjęte! Zapraszamy wszystkich do tej zabawy charytatywnej! Na naszym fanpage ‘u na Facebooku można podziwiać serca jakie uczniowie przedszkola, oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej przesyłają Lence.

Nadal są prowadzone licytacje, gdzie można wystawiać różne przedmioty, a dochód z ich sprzedaży trafia na konto Lenki, naszej Małej Bohaterki. Obecnie prowadzona jest akcja Karnawał z Lenką i Koncert dla Lenki, który odbędzie się już w sobotę. W akcjach tych, wystarczy zakupić bilet za symboliczną kwotę i uczestniczyć online.

04.02.2021 r Rodzice i Dziadkowie Lenki będą gościli w programie Pani Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera”.

Jeśli macie ciekawe pomysły i inicjatywy podzielcie się z nami. Każdy pomysł na zdobycie kolejnej symbolicznej złotówki dla Lenki jest bardzo cenny.

Konto do wpłat na lek: www.siepomaga.pl/sercalenki

 

Dziękujemy za Wasze wielkie serca!

 

Opiekun akcji:

p. Anna Wiśniewska

 

 

do góry