ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99,

Piknik Rodzinny u Noblistów 2024

No i znowu się udało!!! W sobotę, 16 czerwca kolejny, Rodzinny Piknik w ZSP Lesznowola przeszedł do naszych wspomnień. Ale jakich wspomnień! Jak zwykle wychowawcy wspaniale przygotowali dzieci do występów: były śpiewy, tańce, recytacje, gry na instrumentach. Nawet Opole i Sopot, by się nie powstydziło takich gwiazd! Chętnych na loterię było tak wielu, że już po 2 godzinach skończyły się losy. Było za to mnóstwo pyszności przygotowanych przez Rodziców z naszej placówki - ciasta, sałatki, lemoniada, wypieki wytrawne.... Nie zabrakło grilla, gdzie stała ciągła kolejka, bo już słynne kiełbaski i karkówka u Noblistów pachniały obłędnie. Na dziedzińcu w strefie odpoczynku można było posłuchać muzyki na żywo, zakupić balony, wstąpić na wystawę prac plastycznych dzieci, przygotowaną przez nauczycieli plastyki. W tym roku wielkim powodzeniem cieszyło się też nasze nowe stoisko "Adoptuj paprotkę", gdzie powiedzenie "zielono mi w głowie" pasowało najlepiej. Wszędzie uwijali się wolontariusze pomagający przy organizacji. Dołączyła do zabawy również biblioteka, z pleceniem warkoczyków, było stoisko Fundacji "Pomagamy poprzez sport", gdzie można było zbadać skład swojego ciała. Izba Aptekarska z Panią Farmaceutką działała na rzecz naszego zdrowia fizycznego, badając poziom cukru i cholesterolu, a stoisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej dbało o nasze zdrowie psychiczne edukując w zakresie uzależnień i pomocy psychologicznej. Były stoiska sponsorów, licytacje darów, zawody sportowe zorganizowane przez nasze grono pedagogiczno-sportowe.....Oj działo się! Na koniec obecni z nami Strażacy jak zwykle zrobili nam puchatą niespodziankę w postaci piany. Ale była zabawa!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Radzie Rodziców (osób było tyle, że trudno wszystkich wymienić, żeby nie pominąć), wszystkim bezimiennym "pomagaczom" oraz głównym koordynatorom ze strony nauczycielskiej: Izabeli Kupis, Agacie Adamkiewicz, Ewie Jędrzejczyk, Justynie Olkowskiej. Nagłośnieniem zajęli się  Piotr Boczek i Łukasz Szary. Występy klas 4-8 spinał Piotr Boczek, wolontariatem opiekowała się Teresa Janielak i Karolina Grędzicka. Naszym wspaniałym konferansjerem była Monika Szczęsna.

Piknik szkolny nie odbyłby się bez wsparcia i współpracy z naszymi sponsorami, darczyńcami i zaprzyjaźnionymi firmami oraz instytucjami. Serdeczne podziękowania dla następujących podmiotów: 

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lesznowoli

Basia Basia - kremy orzechowe

Kocham Skakać - park rozrywki i trampolin

Cukrownia - cukiernia, kawiarnia, torty artystyczne

Effecta - poradnia odchudzania i odżywiania

Babski Pazur - salon manicure i pedicure

Majsterkowo Piaseczno - warsztaty dla dzieci

Twister - sala zabaw

OBI - z siedzibą w Mysiadle

CASTORAMA Piaseczno

Jumpy Park Trampolin Piaseczno

Yokaba - marka kosmetyczna

Monika Kuźmicz - Beauty Studio

Fikołki - sala zabaw

Fundacja Pomagam Poprzez Sport

Izba Aptekarska

Klub Karate Kyokushin TOSHI Maciej Miller

Passo - akademia tańca

Seliga Sport - clinic & spa

 

Do zobaczenia za rok!!!

PS: Wpływy są liczone i niebawem zostaną podane ;)

do góry